Свободен форум

Начало » Римичка » Secta

Secta

Тая вечер ша падаш категорично,емсито от моят

Ранк е излишно, знайш ли ква е разликата между мене

И тебе дришло, от мене всички очакват повече

А от тебе никой не очаква нищо. Зайченце къш

Ако искаш да дишаш тишина духаш савит на диджей

Дарк с теб. Правиш се на мъж, а приличаш на жена

Най вероятно Pingi бил спал с теб.ша ти е първата

Интимна случка и ша последва говорея. След като Pingi

Свърши с тебе ще заприличаш на Prea.Венците ти

Ша са бледо сини. На 15 бях по добър от тва което

Ти ще си след 2 години. На твойта възраст о

икалях повече сцени отколкоти си влизах в часа ти си имал

Достатъчно време да затлъстееш в такава степен,в който ти овисва гъза.Хаха йо навит е и на дърта кранта вида чупа кранта и пита къде е лубриканта. Курво добре дошъл в ъндъркраунда ето къде е била беге версията на кунгфу панда.Братленце надал си представям си те гол до кръста да танцуваш орианталски танци. Ако трябва да бъда честен надебелял си ти си като Сузанита ама баща ти не е сляб за да види къв провал си.ха тва нещо е унизително сигорно поддържатела ти спи в някое изтрезително. Натравянето ти е хранително изглаждаш като човек който би се скарал с майка си че не му е сипала допълнително. Братленце не заслужаваш дори

Да стигнеш до финал помисли си как си моят експиримент на тая сцена и на практика аз съм те създал. Ха погледни го как изглежда прилича на мишка рокер. Братленце от Пловдив си МАЙНА ама не моа да ти разгадая сленга. Ква е тая кърпа,че нещо не мога да ти вида... генга. Ха значи ти си гей знай,тва му е гейнгстайн. Кат ти знам компанията в Пловдив ша свършиш или месколинов наркоман, или затворник.

25-04-2022 12:40 #9067
[] [редакция]

Отговор

*

За да вмъкнете изображение, напишете URL с i отпред ihttp://

Leave thiz field empty
Top Site Counter

Powered by scif