Свободен форум

Начало » Римичка » Бизнес възможност

Бизнес възможност

Здравейте!

Казвам се "Луиджи Ломбарди" и се свързвам с вас от името на фирма "Серени Капели" от Италия.

Ние сме мултинационална компания с партньори в над 60 държави, включително вашата страна. В нашето портфолио имаме над 7 милиона клиенти

Свързвам се с вас, за да предложа две партньорства.

- Едно от партньорствата е просто. Станете наш клиент и с помощта на продукта, който ви предлагаме, ще изглеждате до 20 години по-млади.

Това напълно ще промени живота ви и всички около вас ще ви гледат както на младостта.

Нашият продукт се използва от повечето звезди, които виждате във филми или по телевизията. благодарение на нашия продукт вие се изумявате, когато разберете, че една звезда е на 60-70 години, когато сте очаквали да са на възраст до 40-45 години.

- Второто партньорство би било да станем наш дистрибутор във вашата страна.

След като тествате продукта и се убедите, че това е чудотворен продукт, можете да видите възможността за бизнес.

Ако виждате възможност за бизнес с нашия продукт "Еликсир за коса", моля, отговорете ми на този имейл и аз ще намеря за вас най-добрата възможност за сътрудничество.

Трябва да спомена, че има възможност друг човек от вашата страна да се свърже с мен и да поиска моята ексклузивност и ако има такъв случай, ще ви свържа с основния дистрибутор във вашата страна.

Ако се интересувате от получаване на ексклузивност, трябва да можете да се свържете с мен преди друго лице, което иска ексклузивност.

В случай, че все още не сте чували за "Серени Капели" (въпреки че вероятността е малка, предвид големия брой клиенти, които имаме), предлагам ви някои подробности тук и можете да научите повече на нашия уебсайт.

Както бе споменато по-горе, ние сме мултинационална компания с партньори в над 60 държави.

какво продаваме? Ние продаваме почти вълшебен продукт, наречен "Еликсир за коса" и който предлага следните предимства:

- Трансформира бяла или сива коса, връщайки се към естествен цвят. Възстановява естествения цвят, не оцветява. Този продукт не съдържа оцветители или пигменти за боядисване.

- Предотвратява повторната поява на бяла или сива коса.

- Спира косопада.

- Подпомага регенерирането на косата.

- Премахва и предотвратява появата на пърхот.

- Лекува дерматит.

- Рехидратира косата и възвръща нейния блясък.

С тези ефекти нашият продукт наистина ще ви накара да изглеждате до 20 години по-млади.

По принцип това, което продаваме, е продукт, който замества над 10 продукта. Нашият продукт поправя всички проблеми с косата и скалпа.

Още по-прекрасното е, че може да се използва от всички категории хора и работи дори за брада, гърди... и т.н.

Еликсирът за коса може да се използва от:

- Жени и мъже, независимо от възрастта. Може да се използва на 18, но и на 99 години.

- Може да се използва от хора, подложени на лечение.

- Може да се използва от бременни жени и дори по време на кърмене.

Ако искате да тествате нашия продукт, можете да го закупите от www.serenicapelli.com, без да поемате никакъв риск.

Ако през първите 14 дни не сте доволни от резултатите, можете да върнете продукта и ние ще ви възстановим парите, включително разходите за доставка.

Ако вече сте тествали продукта и искате да си сътрудничите, моля, напишете ми имейл на [email protected] и можем да обсъдим повече по имейл, в крайна сметка можем да организираме среща.

Благодаря за вниманието и се извинявам за причиненото неудобство.

Луиджи Ломбарди

[email protected]

05-12-2021 12:47 #8909
[] [редакция]

Отговор

*

За да вмъкнете изображение, напишете URL с i отпред ihttp://

Leave thiz field empty
Top Site Counter

Powered by scif