Свободен форум

Начало » Римичка » Прости ми

Прости ми

Всеки иска прошка от някого който е наранил. Тази песен е за тези човеци, ама само за тях.

Една мелодия и отново съм отнесен. Не знам как ще продължа в тази песен, но знам едно ще бъде за теб ще бъде само за теб и аз ще съм замесен. Правя грешки повечето смешни други за милион кибрита няколко милиарда свещи.Връщаш времето назад опитваш се да опишеш живота си с някакъв изключителен цитат.Край. Fack The Bulshit смятам да е моя започвам да живея заради твоя живот. Колко време чаках да бъдеш моя и колко плаках когато не бях до теб любов.

Извинявай прости ми обичам само теб обичам само теб

Извинявай прости ми обичам само теб обичам само теб

Знам че тва парче не е от твойте любими знам че бързо ще забравиш него и всички тези рими.Добре признавам си пак съм егоист и пак заради себе си пиша всеки шибан лист.

Една история разказана от която имам нужда, една мелодия подсказана с която да се събуждам запомни обещанието ще спазя ще има само любов и люти тракове с които да те смажа.

Искам погледа в очите ти да грее, искам човека срещу мен да е щастлив и да се смее. Ръка за ръка да си разцепване напред, ма знаеш ли що. Щото обичам само теб.

Извинявай прости ми обичам само теб обичам само теб

Извинявай прости ми обичам само теб обичам само теб

Край

>

18-03-2020 14:39 #8457
[] [редакция]

Отговор

*

За да вмъкнете изображение, напишете URL с i отпред ihttp://

Leave thiz field empty
Top Site Counter

Powered by scif