Свободен форум

Начало » Римичка » Тъп си

Тъп си

М-А-Л-О-У-М-Н-И-Ц-И навсяКъдеееееее!!!!!!

Тоз па и тоя. Зако са мислите за някви mc-та, уе??? Сега ще почнете: ,,Ама ти само обиждаш и нищо друго"... но, момци, моля, отговорете ми на един прост въпрос, как по дяволите тия ,,пичове" горе пишат такива БЕЗМИСЛЕНИ рими и и аз да не ги нарека Путкизаспалибезграмакъл... как?

Тоз па и тоя I.R.N и другия Зезу... абе, ,,пичове" кой ви е казал, че ставате за писане на рими? Аз винаги съм ненавиждал хора с ЕЛЕМЕНТАРНИ грешки в текстовете си и за тва сега ще се заема да ви покажа шибаните ви грешки.

Започваме с I.R.N.

1. Пише се въЗхвалявам, а не със С. :/

2.,,Nqkoi ot vas sa dosta vduhnovqvashti a vsichko ostanalo vse po vloshavashti." Не искам да коментирам тва :/

3. Пише се задълбочавате, а не Вдълбочавате

4. Пише се актуализирайте, а не АктОализарайте

5. ,,Q vzemete se aktoliziraite che nakraq se se ignorirate,ne kopiraite a se balansiraite to i bez tva nqma da se realiziraite." Неуспорима логика. Ако не се АктОализираме се се игнорираме. Не трябва да копираме, а се балансираме, щот и без тва няма да се ррализираме. Не знам да се смея ли, да плача ли... по-безмислено нещо не бях чел... сменяй дилъра, пич!! :/

6. Покажи ми, моля, кой се е рекламирал?!

7. Били сме се дуелирали!! Ами даааааааа, то тва е идеята. Все едно да отида на концерт и да кажа: само пеете

8 ,,Edin za dryg purvo se informiraite i posle diskytiraite" Пичове из целия сайт, дайте първо да се информираме и тогава да се дискутираме, става ли? XD

9. ,,Ejednevieto vi e vapros na mestopolojenieto,a nastroenieto vapros na ypoenieto." Даааа, пича е прав. Ежедневието е въпрос на местоположението, а настроението на упоението. ТИ СИ НАЙ-ГОЛЕМИЯ ГЛУПАК, КОЙТО СЪМ ВИЖДАЛ НЯКОГА НА ТОЯ СВЯТ. И моля, кажи кво означава упоението!

10. Със рапа не бивало шега... хахаххахахахаха тва не знам даже как да го тълкувам...

---------------------------------

А сега започваме Зезу

1. ,,Гонят ме ченгетата и с това съм интересен" всъщност, повечето пумияри вече се праят на гангстери и с тва са интересни, факт.

2. ,,Подразнят ли ме малко ставам супер бесен. И почвам да си пея тази яка песен." Защо по дяволите? Мен, ако ме подразни няма да пея песен, зако ми е?? :/

3. Другото е пак тъпо, няма да го коментирам

---------------------------------

Сега пак започваме с I.R.N.

1.,,Mno tapotii mno ligotii kat va gledam pak ste se napili.." Къде е римата? :/

2. ,,Nqkvi gnysotii v malki kytii." Копеле, пресааааам са, ари, кажи кво означава тва. Как глупости в кути. Логика на макс.

3 ,,Nqkvi barkotii s mno shtyrotii." За бога... предааам са 😕😑 моля... кажи кво означава тва 😕😕😕😕

4. ,,Ne pravite razlika mejdo realist i nepykist?!?!.." Брат, кажи къде живееш да ти пратя един речник, че си закъсал яката... пише се МеждУ, а не Междо. Няма нищо бщо с тва, което говорим, пич, сори 😕 тук говорим за батъли, ама ти си повтаряй заученото

5. За тва съм бил оставал алкохолист... до преди малко говереше в мн. число, а ся в единствено... пише се АлкохолиК, а не Алкохолист... и написаното нямаше нито логика, нито връзка с тва, което си написал по-горе...

Елементарен текст, опитай пак, аз вярвам в теб

18-04-2017 19:42 #6972
[] [редакция]

Отговор

*

За да вмъкнете изображение, напишете URL с i отпред ihttp://

Leave thiz field empty
Top Site Counter

Powered by scif