Свободен форум

Начало » Римичка » Валсинед

Валсинед

Ето го коментара тъп и сърдит.

Знам че вечер преди да легнеш ти пърдиш.

От яйцето ядеш само зародиш, но не мисли че

така ще се преродиш. Да слушам чалга

не ще ме заребиш. Как се мисли правилно ела тук

и виж. Не се наричам психолог. Шантав монолог.

Мозъкът ти е промит, станал на компот. Скоро ще

ми се наложи да ти изкарам хронолог. С нетърпение

чакаш да се срещнеш с едноокия бог. Създават

религия, за да контролират разбирането м-у

Хасан и Емилия. Чрез филмите и песните изпразниха

ти главата. Медийте ти нарушават правата. Родителите

ти се блъскат по цял ден за няква жалка заплата. Хората са под голяма заплаха. Доста таланти се родиха и умряха.

Много хора започнаха, но запряха. Може би рязко

утъпяха. Контролират те с елементарните си думи.

Разпъват локуми за по-добър живот, но всъщност го казват

само за да дадеш за тях своя вот. И следващия ден същата песен на нов глас, но ние си го правим за нас. Учебници сложни има само днес, за да се губи от учениците интерес.

Чак получавам стрес. Парите са като дрога, ти от тях

си зависим, хайде всички заедно да се замислим. Не можем ли малко акъла си да избистрим и нещо добро да измислим. Ах май ми хрумна, може би ако се противопоставим, вместо само да се каним. Мозъка си от тези глупости аз се мъча да изчистя и усещам, че мисълта ми потича бистра. Сънувах как един бегач претича писта, от Варна до Силистра. Колко сте заблудени, говоря за тези, които се връзват на Борисов и на неговите тези. Също така и за онези, които мислят че са добри, защото са от елита. Римата ей така от време на време в главата ми прелита. Жена ти пияна се прибира на ляво дясно залита. Хващам ритъм дори когато топка ритам. Дойде време с поглет да те сабличам, защото си ми лесна. Само трябва 20 лева в челото ти да плесна, но пък си без интересна. Ако те видя в тъмното от грозотата ти ще се стресна, не че нещо но гримът ти идва в много и отново и отново ти тровиш лицето си сурово. Много си горда че имаш силикон и лицето ти се е оформило, като на слон. В гъза си като бизон, вече човешки не ти стига още малко ще търсиш и от слон.

thumb

https://www.youtube.com/watch?v=unuGnCY3qXc

припева го използвах за мелодия

05-07-2015 14:00 #5047
[] [редакция]

Отговор

*

За да вмъкнете изображение, напишете URL с i отпред ihttp://

Leave thiz field empty
Top Site Counter

Powered by scif