Свободен форум

Начало » Римичка » ВАЛСИНЕД331 СЕ НАМЕСВА

ВАЛСИНЕД331 СЕ НАМЕСВА

пич когато стоя до 4 часа 3 дена под ред мозъка ми изгаря :)))))

иначе когато съм в настроение пиша добре :))) Това за майките не го мисля ПС: казах го и по-нагоре (у) И пич не ми се дъхай. Шотповечето на 14 немогат това което аз мога. Самочувствието също е важно. Това на теб трябва да ти е ясно нали ???? +това 3 години и не казван нищо, но не си постигнал нещо кой-знае какво

Също така ти давам към 23 години, а пиши еш някакви риими в този сайт. Ако беше толкова добър... нямаше да си тук нали така ? Просто стига сте се палили всичко коетоаи съм писал след 1вия път не е добро признавам, но съм гледал да не се старая... Пак казвам това, че съм на 14 години го казвам именно за такива като теб дето ще започнат да ме хейтват... Аз съм на 14 забога не очаквай от мен някви велики шитове като тези на еминем или 2пак и всички други велики момчета... аз те първа започвам да пиша камо ли с фрийстайла ?!?!?!? Незнам какво против имаш просто не ги чети :) Иначе си добър ама не виждам смисъла да стоиш в този сайт като се занимаваш с това от 3 години ??!!!???!!!??? BTW от кой град си ?

Пич наистина просто в друга посока гледай явно това не е за теб, защото щом си добър и не търсиш начин да го покажеш... Вари бачкай нещо свястно :))) Аз съм в "бранша" от много по-малко време от теб няма и 2 месеца :)))) Така, че немога да ти обясня колко спрели са ми някакви дето ме хейтват за това което пиша... Това ми дошло това съм написал не съм го мислил много... мога да пиша мн по-смислени неща и то не за майки :) Айде лека шот.. утре ставам в 6 ;д иначе си добър :))) Чао !!!

13-04-2015 23:33 #4840
[] [редакция]

Отговор

*

За да вмъкнете изображение, напишете URL с i отпред ihttp://

Leave thiz field empty
Top Site Counter

Powered by scif