Свободен форум

Начало » Римичка » ВАЛСИНЕД331 СЕ НАМЕСВА

ВАЛСИНЕД331 СЕ НАМЕСВА

Ето че и аз за рими се надъхвам докато фъстъците бавно един по един ги здъвквам. Римите ви в гъза ще ви ги напъхам щот не си напрайх труда дори и да ги прочета. Беше ми предимно ясно още след вторият ви куплет, че никой от вас не става за поет. Прочети името ми от зад на пред. И кво се получи еми да валсинеД. По професия съм поет римите ми по-бързи от самолет да не говорим за пистолет. Таланта ми излезе на яве още когато бях на пет. Самолет номер пет давай газ за Бургас съм го пял като Мишо Шамара. не ме упреквай че съм повтарял ве майкати стара. Купи си електронна цигара и някоя класическа китара. Заминавай забивай джаза рапа те неще. Жалко копеле. Ето че те засрами едно 14-надесет годишно дете. Да видим кой сега реве. Мен хитч не ме ебе за твоето мнение. Дори няма да се явя на твоето погребение, понеже не изпитвам грам уважение. Виждам как всички пишат по различен начин едно и също изречение.За мен всичко това минава в мъчение, като гледам как някав 20 годишен наркоман има нужда от лечение. Просто ме дразниш, като отричаш, че обичаш гея чието име ти сричаш. Мохамед Реджеп ли къв бил той. Аре аз се отеглям и ще гледам . :ДДД ГГ момчета надявам се ви хареса не се обиждайте :)

11-04-2015 00:44 #4822
[] [редакция]

Отговор

*

За да вмъкнете изображение, напишете URL с i отпред ihttp://

Leave thiz field empty
Top Site Counter

Powered by scif