Свободен форум

Начало » Римичка » Мс Pavchoka

Мс Pavchoka

Здравейте аз съм фена на джена

Обаждам се от харема за тема за следваштите три дена.Аз на

Амфета.На пистиня. Карам джета

Загубил съм дума и ше го купувам за шест цифрена сума.

Ще го карам и на хиподрума

Ше забравиш дума и ума.на

Обратно шо така е по приятно

Това действие шахматно

Е на 1 кратно.убигаляме по квартала у нашата мала.И

Играем покер.ще ви дам Жегер

Губя и се чудя да задобрея се трудя но не озпявам.за Васил левски запявам.падам и ставам

И продалжавам.Цена на майкати давам.Пием 2 хела

Бабати е фебела.Карах колело

Флезна ми седалката у гъзо.Пребройх до сто.И забсувах

Превознито средстяо.седалката

Ми седи у гъза.Зачудих се защо

Пия хел под звездите засърбяха ме учите.

Виждаш ли ги уния трите.те

Са най злите.Снимат си

Учите го са червени.И виждат

Извън земни с цветове не

Земни.Незнаят числата

Камоли тия дет да редни

Аре спрете се За гърлото

Хванете се .И силно стиснете се

Спители Ние сме вашите учители .В същото време и родите ли.Кат

Загубите крещители а вие наще

Зристол..На Fortnite I'm in the bleck

Hole.седиш наказан на дървен стол.Във сърцето ти кол.Дребен

Гнусен трол.Слушаш песни

На слол сол..Главата ти празна.

Пълна със сол.О5 си на колко

Амфслуша.Като предрусаш

Ше ти викам защо неме слушаш

15-12-2019 21:01 #8383
 

Re:Мс Pavchoka нов текст

Ще си купя коли и самолетиШе ми пее Азиз на амфети Нигога няма да съм третиНито втори Ше си купя и много мотори. Като почна дарапираш баба си умори. Само първи. Почнем ли сички са мъртви. Трапа ми рапа ми кърти. Не се узъртай а се хвърля. А е мардая.9:00 ще ми дадеш рулаИ ще отплава ме таинствени острови. Граничните и мостове тяхните постове са за полицай лостовеКефите ми се доста веНо добре ще сме. като се срешнеме ше изчезне тетова е рап песен за живота ми интересен на батал ти си лесенпочнем ли те сятаи се за провесен ти ше си повретен телесенс сол место кока си замесен дилар чудесени така със солта бе хванат и в затвора му бе скасен обхватано всикчки знаем че не ставам и продалжавам сутрин в леглото шавамна homlesa и sectata се вазхищавам да ме не будна внивамно тук е тъмно като в рок изкам да пуша като snoop dogаз сум принца сестрати жабок.така ште одараче ше имам седмица отток маикати като смоксички викат че сам аутист просто дядо ти е егзористили просто си садист.ти си торист  викаш аз от годинасъм чист

22-12-2019 21:27 #8384
 

Re:Мс Pavchoka

Ще си купя коли и самолетиШе ми пее Азиз на амфети Нигога няма да съм третиНито втори Ше си купя и много мотори. Като почна дарапираш баба си умори. Само първи. Почнем ли сички са мъртви. Трапа ми рапа ми кърти. Не се узъртай а се хвърля. А е мардая.Във девет нула нула ще ми дадеш рулаИ ще отплава ме таинствени острови. Граничните и мостове тяхните постове са за полицай лостовеКефите ми се доста веНо добре ще сме. като се срешнеме ше изчезне тетова е рап песен за живота ми интересен на батал ти си лесенпочнем ли те сятаи се за провесен ти ше си повретен телесенс сол место кока си замесен дилар чудесени така със солта бе хванат и в затвора му бе скасен обхватано всикчки знаем че не ставам и продалжавам сутрин в леглото шавамна homlesa и sectata се вазхищавам да ме не будна внивамно тук е тъмно като в рок изкам да пуша като snoop dogаз сум принца сестрати жабок.така ште одараче ше имам седмица отток маикати като смоксички викат че сам аутист просто дядо ти е егзористили просто си садист.ти си торист викаш аз от годинасъм чист

22-12-2019 21:27 #8384

25-12-2019 09:31 #8389
 

Отговор

*

За да вмъкнете изображение, напишете URL с i отпред ihttp://

Leave thiz field empty
Top Site Counter

Powered by scif