Свободен форум

Начало » Римичка » ПРОДАВАМ РАП ТЕКСТОВЕ

ПРОДАВАМ РАП ТЕКСТОВЕ

Аз съм сравнително известен български рапър, особено в ъндърграунд средите , но ще запазя в тайна кой съм. В случая обявата е за гоустрайтинг. Пиша текстове по заявка. Мога да пиша на всяка тема, както и да вляза под кожата на всеки жанр/поджанр. За връзка с мен съобщение тук, или в Фейсбук : https://www.facebook.com/poruchkarimi

12-04-2017 02:07 #6932

Re:ПРОДАВАМ РАП ТЕКСТОВЕ

kolko struva edin tekst i kak se zaplashta ?

12-04-2017 11:54 #6933

Ректум

Пич, нали знаеш, че не може да си известен в ъндърграунд средите

Ъндърграунд означва под земята, т.е. скрит, неизвестен

14-04-2017 12:20 #6938

Еми един текст, тоест две шестнайски плюс припев са 80 лева.

Отговор до Ректум: вкарваш се в рамките на стереотипа. Onyx, Wu-tang, Mos Def, MF DOOM не са ъндърграунд щото са известни? Идеята според мен се гради около това колко независим си всъщност.

Относно текстовете и продажбата - процедурата е следната: Казвате ми тема и ми пращате бийта по който искате текста.

Аз ви пращам част от него и вие решавате дали ще се сработим. Pen game-a е супер сила, а текстовете са топ.

За връзка с мен пишете ми тук: https://www.facebook.com/poruchkarimi

23-04-2017 17:55 #6999

Ректум

Даа, именно. Те не са ъндърграунд, щото са известни. Ако имаш предвид ъндърграунд като олд скул стил на звучене, то тогава добре. И да, прав си, идеята е да бъдеш независим... абе, мисля, че ше сещам кой си, но не съм много сигурен... хммм...

23-04-2017 23:48 #7006

Няма лошо, въпреки че според мен е малко вероятно да нацелиш.

Иначе сега ще постна част от един стар текст който редактирах съвсем набързо, да присъства тук - като някакво показно и образец. Ако някой е заинтересован и иска да му напиша нещо по дадена тема, концепция или квото и да е - да пише на профила който съм посочил в предишните коментари. Там ще е доста по-развито и добро, това е sneak-peak само.

Та, ето го и текста -

В тежката игра с вълните сме напреднали.

Тия платната сменят, ама немат сили.

шокиращи като новина във вестника ти (ШОК)

всеки мишок е като промоутър по улицата - губи времето ми.

В ръцете стимул с наръфано парче молив,

на хартия чертежи без посока и се питам "накъде отиваш"?

Иронията с вечност смила...

Режима те насира докато крещиш "ще насерем режима".

Тея лъхат на пошлост.. потопени в интрига целите ....

Мен ебе ли ме "кво-що?"...млъкват, щом постигна целите...

Цигарите са свити - дебелите бе...

Бригадата силна ще смели, само от смелите сме.

......

В България завършен е ада...

Пичета от сезонът на дините цепя кат Крика в Британия търси талант.

Политици са огледалната мъст на лукавия...

Душата съблекалня, при тва със вътрешна камера.

Нема как да се скриеш - всичко е вътре в мрежата,

и си хванат в паяжина - показват ноктите си .. само когато играят с преждата.

НЕМА КАК... тва което правя е от сърцето рап, с надеждата че некой вдява реалната причина да се редят неща."

При интерес ми пишете. Ако някой има желание да се научи да пише по-добре и да усъвършенства и надгражда техниката си и на писане и на флоу, срещу съответната сума правя и менторинг, като мога да го науча на техники и похвати, които съм попил около единадесетте години в които пиша.

И да няма разсърдени за дето искам пари. Готово безплатно няма. Един легитимен бийтмейкър би ви взел между 200-500 за бийт и то навярно за някой който е остатъчен материал. Също така, да вметна, по принцип не бих се захванал с това да продавам и да пиша текстове по поръчка, просто трябва да оправям някои неща които имам на главата и реших че вместо да се занимавам с глупости мога да припечеля странично от тва което мога най-добре - да пиша текстове. В случая ше бъде за маняци които имат желание за изява, или такива които имат желание да се научат, докато си търсят някакво място в културата. Това е от мен пичове, за повече контакт и инфо пишете на профила ми - https://www.facebook.com/poruchkarimi

RESPECT

PEACE

KEEP IT REAL

24-04-2017 05:04 #7007

И е пет сутринта, не ме ебе за пунктуацията, щото виждам че имам доста пропуснати кавички и запетаи. :D

24-04-2017 05:08 #7008

Тъп си

Леле, брато, ти си един от най-добрите римувачи. Не се шегувам. Явно съм те подценил. Помислих си,че си поредното лигаво дете, което иска да вземе някви кинти, но ти направо ме отвя. И двойните рими и посланието, начина на писане, дори и частта с ,,накъде отиваш" направо ме накраха да настръхна. Продължавай в същия дух и ще успееш, гарамнтирам ти. Не знам кой си, но дори и да знаех нямаше да кажа на никого, уважавам хората с послание, но въпреки това ще смея да те предизвикам на батъл. Приемаш ли?

24-04-2017 18:23 #7011

Хаха, няма проблеми. Ако искаш отвори нова тема за да не спамим по тази. Или пък ми пиши директно на лично в профила.

24-04-2017 21:59 #7012

Vij si LS v facebook

Zimata shte iskam da izkaram edin trak. Mnogo qko pishesh bravo naistina

30-04-2017 16:23 #7033

Изкъм с теб да бъда ден и нощ

И да живеме в разкош

Знам че съм лош

Няма да се хваля а на бас

Но изкъм да те поканя в нас

Ти се целиш в високото

Но може да паднеш и в дълбокото

Ти си мислеш за звезда

Но ти за мен си следа

Ти не изкъш внимание

Внимавай може и да получиш наказание

Мога и още да продължа ако ви допада!!!

04-09-2017 23:51 #7192

не ни допада

05-09-2017 11:33 #7193

Силно не ми допада изобщо идеята да побликуваш тук :(((

05-09-2017 22:07 #7194

ПО ДОБЪР ТЕКСТ

tova e moqt rap teks

tolkova sum qk 4e sum iak tolkowoa sa silen 4e sam po silen ot tebe ъъъ ъъъ нчма

20-09-2017 20:28 #7216

Re:ПРОДАВАМ РАП ТЕКСТОВЕ (МНооооогооо злее)

Кефи ли те мойта рима

Ти си много зле

Мислех си да те подмина

Но си много зле

Исках и да те напсувам

Щот' си много зле

Е, реших да си кротувам

Щот' си много зле

24-10-2017 02:34 #7286

Re:ПРОДАВАМ РАП ТЕКСТОВЕ(мислено на момента)

Кажи брато кое те мотивира,кажи брато как тая държава те провокира,има6 ли сили да се бори6 брато или ти се пресира ,иска6 да си силен но простатата ти алармира вси4ко те фрапира стегни се сега или отивай за бира не бъди слаб а разбери до къде силата ти се простира.......Брато !!

14-11-2017 22:53 #7386

Re:ПРОДАВАМ РАП ТЕКСТОВЕ(мислено на момента)

Давай всико от себе си докато другия фалира

Брато вземай всичко от тоя 4и4ко и тои умира..

14-11-2017 22:59 #7387

Стига се излага

15-11-2017 16:54 #7389

Напи6и не6то по добро ти

15-11-2017 19:16 #7390

Отговор

*

За да вмъкнете изображение, напишете URL с i отпред ihttp://

Leave thiz field empty
Top Site Counter