Свободен форум

Начало » Римичка » Synder

Synder

Здравейте на всеки орган на името ми е Synder Андерсън Аз просто искам да споделя моя опит със света за това как Господ Alika да ми помогне, аз имам любовта ми върна и ми спаси брака ... бях женен в продължение на 3 години с 1 дете и сме живели щастливо, докато нещата започна да се грозни и имахме битки и твърди, почти е много време ... то се е влошило в точка, че той подава молба за развод опитах всичко по силите си, за да го накара да промени решението си и да остане с мен, защото аз го обичам толкова много и не искат да го загубя, но всичко просто не се получи ... той се премества от къщата, защото това е един апартамент под наем и още отидох напред да подаде молба за развод ... аз се призна и се опита всичко, но все още нищо не е работил. Пробивът дойде, когато някой ме запозна с тази прекрасна, голяма магия пудра, които в крайна сметка ми помогна ... аз никога не съм бил фен на неща като това, но просто реших да опитам с неохота, защото бях отчаяна и оставена без избор ... Той направи специални молитви и използва властта си ... в рамките на 4 дни мъжът ми ми се обади и каза, че съжалява за всички емоционални болки ме беше струват, се връща в къщата, и ние продължаваме да живеем щастливо и нашето дете е щастлив прекалено и ние очакваме нашето второ дете ... и ми съпруг също имам нова работа и живота ни стана много по-добре [email protected] съм го запознава с много двойки с проблеми в целия свят и те са имали добра news..contact него на lordalikaspelltemple @ yahoo.co.uk или 13217666393.

31-07-2016 07:38 #6109
[] [редакция]

Отговор

*

За да вмъкнете изображение, напишете URL с i отпред ihttp://

Leave thiz field empty
Top Site Counter

Powered by scif