Свободен форум

Начало » Римичка » Re:Смислени рими

Re:Смислени рими

Ще разкажа нещо интересно. Чувал съм (преди 30-40 години) от много възрастни хора (не само в България, но и от САЩ и т.н)-много от които днес вече не са живи, че в България (а и по света) никой не е чувал, виждал и т.н да е имало джамии, имами и т.н и въобще хора (и малцинства в държави) да се водят мюсюлмани-освен в Саудитска Арабия-но и там може би са приели исляма до 1/3 от местните жители-не емигранти. И те са ми казвали-че това да се строят джамии, появяват имами (дори това-хора да правят бунтове ако някой обиди исляма, да се водят ислямски бунтовници и т.н) и т.н и въобще хора (и малцинства в държави-освен в Саудитска Арабия) да се водят мюсюлмани-е започнало да се плаща от богати мюсюлмани (вероятно натрупали пари от петрола) от Саудитска Арабия от 50-те години на 20 век и най-вече от края на 80-те години на 20 век до днес, но в учебници по история, Интернет и прочие се води че те са приели исляма от векове, защото всичко това се плаща от богати хора от Саудитска Арабия от 50-те години на 20 век и най-вече от края на 80-те години на 20 век-до днес. А от по-възрастни българи (живели в райони с много турци и помаци) съм чувал, че у нас (преди 1950 година) е нямало джамии, ислямски училища, имами и т.н, а и турците са ходели в православни църкви и са казвали, че са християни и са имали икони в домовете си-най-вероято турците са етнически перси и кюрди приели православното християнство през годините на Византийската империя. Но днес тези платени от богати хора от Саудитска Арабия лъжи, пропаганда, понякога и исторически кадри и т.н-направени с компютърен монтаж и измами и т.н (дори в исторически и прочие книги и т.н) са пример за нарастване на лошите неща в света като степен и брой. А това жени да носят забрадки, понякога и с покрито лице-го е имало (може би и още го има) и в езически религии и по села и т.н. Чувал съм, че 1 мъж е бил ограбен от циганин (който е ходел в неговата протестантска църква) когато той го е поканил у тях-а това е нарушение на Божията заповед (една от 10-те) "Не кради". Чувал съм преди години от 2-ма възрастни хора (единия е вече починал) които като млади (през 30-те години на 20 век) са работили като прислуга в домовете на богати евреи в еврейски квартал (в онези години всички малцинства-арменци и т.н-са живеели в отделни квартали на градовете)-че всички евреи в квартала (включително тези при които те са работили-те са имали православни икони в дома си) са казвали, че са православни християни и са ходили в православна църква (а за това, че евреите в Ню Йорк са християни (може би предимно протестанти)-съм чувал от мой познат живял в евриски квартал-с тях). Той ми каза, че предполага, че до 15 век повечето евреи в Европа и т.н-са приели християнството и може би само около 100 хиляди от тях (вероятно предимно в Израел) са запазили юдаизма- той ми каза, че тези около 100 хиляди от евреите (вероятно предимно в Израел) които са запазили юдаизма (като религия)-едва ли само от богатите от тях се плаща да се води (като данни; в исторически книги; Интернет и т.н), че евреите са били в миналото-до днес основно юдаисти по религия-а и вероятно, когато младите хора (от 50-те години на 20 век (и най-вече от края на 80-те години на 20 век) до днес) са се преброявали-в графа "религия" те не са пишели нищо, или са пишели "атеист"-но преброяващите ги служби (когато видят, че са евреи по националност) са ги отбелязвали "юдаист" (като религия)-а вероятно това (преброяването да става така неточно и невярно) е ставало (и още става) и с други народи, малцинства и т.н-по света. Мисля че казаното в евангелието "кръвта Му нека бъде върху нас и чедата ни" и "ще се изиска от този род кръвта за всички пророци които е убил"- не се отнася за всички евреи във всички времена-а само за някои живели тогава (по времето на Христос) евреи. Чувал съм, че в целия свят броя на младите хора които имат брак и/или дете или деца е намалявал много от 50-те години на 20 век, а от края на 80-те години на 20 век до днес- повечето жени с дете или деца-са самотни майки или разведени-и най-вероятно тези процеси протичат и в целия свят. Чувал съм, че повечето държави в Африка, Азия, Латинска Америка (а може би и другаде) които водят реално едни цифри на човешко население-реално са 4-5 пъти по-малки по човешко население (но може би водят тези цифри за да получават по-големи помощи от ООН и прочие), защото и там са протичали същите процеси. За съжаление лъжата, пропагандата и прочие (в медии, филми, романи, Интернет, книги и т.н) в целия свят нараснаха много от 50-те години на 20 век и най-вече от края на 80-те години на 20 век до днес. Аз дори съм виждал в Интернет (а може би и другаде) да се публикуват данни за които да се твърди, че са изказвания, доклади и т.н от съдебни дела (Амнести интернешанъл и т.н)-а се знае, че те -журналисти и прочие-няма от къде да имат тези данни, защото съдът и т.н не позволява на журналисти и т.н да присъстват на техни съдебни дела и прочие (а и да им позволи те пак вероятно ще измамят) нито публикува официално (пред медии-и въобще) свои доклади и т.н-така, че е видимо до какви измерения е стигнала лъжата и пропагандата днес. Чувал съм, че много неща в исторически книги, учебници по история, Интернет и т.н-са силно пресилени или напълно измислени (и то не само платено от някого, а и от неточна информация, от глупост и т.н)-като гоненията над християни в миналото (защото управниците на Рим и т.н-не се интересуват от религията на хората-а те да си плащат данъците, да не вършат престъпления), жертвите през войни (и данни и за цивилни жертви през войните), жертвите през Вартоломеевата нощ, гонения над протестанти ; а аз съм чувал от възрастни хора (не само от България) и от страни в които е протичала 2-та световна война и от наши арменци (преди 30 години), че никой от тях не е чувал или виждал да е имало такива неща като Холокост или арменски геноцид-които или са силно пресилени като брой на жертви или са напълно измислени-а неща от исторически кадри и т.н-са сигурно често направени с монтаж-компютърен и т.н.Шофьор ми е разказвал, че когато е пътувал в Иран (преди около 3-5 години) жените в Иран са ходили свободно облечени- а не с ислямски дрехи, чадори и забрадки, както ги представят по новините, телевизиите, вестниците и т.н. Има много стоки (вероятно внос от страни от Третия свят), които са евтини, но много некачествени (като едни кецове за 10 български лева, които кецове докато ги носи човек, за 7 дни усеща, камъните по улицата, докато върви и като поглежда вижда, че подметката на тази кецове , е направено от нещо много некачествено- като картон. Предполагам, че местните хора в Турция и Иран (които не са-емигранти, малцинства, туристи и т.н) са с бяла кожа и европеиден вид (един мъж ходил в Турция ми каза, че той е видял, че над 90% от хората са били с бяла кожа и европеиден вид). Един мъж ми каза, че днес (може би) мъже (от поколенията под 48-50 годишна възраст) са отраснали в семейства на гей двойки (като майките им (тоест мъже представящи се за такива) са били мъже травестити и т.н).На света му трябва любов, мир и доброта (и да се промени положително- от лошите крайности до които е стигнал), а не смъртни присъди, изтезания, трафиканти на каквото и да е, и т.н-които неща не трябва да съществуват в един добър и възстановен свят (на което се надяваме скоро да стане със Земята).Шофьор ми е разказвал, че когато е пътувал в Иран (преди около 3-5 години) жените в Иран са ходили свободно облечени- а не с ислямски дрехи, чадори и забрадки, както ги представят по новините, телевизиите, вестниците и т.н. Има много стоки (вероятно внос от страни от Третия свят), които са евтини, но много некачествени (като едни кецове за 10 български лева, които кецове докато ги носи човек, за 7 дни усеща, камъните по улицата, докато върви и като поглежда вижда, че подметката на тази кецове , е направено от нещо много некачествено- като картон. Предполагам, че местните хора в Турция и Иран (които не са-емигранти, малцинства, туристи и т.н) са с бяла кожа и европеиден вид (един мъж ходил в Турция ми каза, че той е видял, че над 90% от хората са били с бяла кожа и европеиден вид). Един мъж ми каза, че днес (може би) мъже (от поколенията под 48-50 годишна възраст) са отраснали в семейства на гей двойки (като майките им (тоест мъже представящи се за такива) са били мъже травестити и т.н). Може би е възможно, част от аналните изнасилвания (ако наистина е имало или има - такива) в затвори, в семейството и т.н - да се извършват над роми....предполагам, че ако има наистина жени, които да правят (или да са правили) анален и/или орален секс - то те са най-вероятно жени с по-тъмна кожа от ромски произход (и/или други жени с по-тъмен цвят на кожата)- от какъвто е може би част от гей проституцията (и при деца- ако наистина е имало или има- такива) и т.н в Европа и т.н..... Може би е възможно (но аз не знам дали това е вярно) някои от мъжете роми да са правили секс със своите бащи, братя и други мъже роднини. Чел съм, че още преди 15 години (но не знам дали това е вярно), че в негърските държави (може би и при мургавите в Индия и т.н) болните от СПИН са над 50% от населението - и може би е възможно само 20% от мургавите цигани (и мургавите индийци и т.н), негри и т.н да доживяват до 25 годишна възраст, а по-възрастните до 70 годишна възраст, а децата до 10 годишна възраст - а и може би ако част от тях от деца правят анален и орален секс и т.н- то дори останалите живи (включително деца) от тях (а не знам колко от починалите от тях имат шанс да влязат в рая) и част от тях могат да са по-зле (с анално кървене, анално изтичане на изпражнения, сифилис, рак, СПИН и т.н) и от болните бели и монголоидни хора.... Може би е възможно част от хората с по-тъмен цвят на кожите (от деца) да са принуждавани (от родител, роднина и т.н) да правят анален и/или орален секс и/или други извращения, а понякога като големи част от тях - и в затворите (а за тази цел да са наемани роми или други хора с по-тъмна кожа като надзиратели - специално за хората с по-тъмна кожа в затвори, домовете за изоставени деца и т.н), домовете за изоставени деца и т.н - с част от хората с по-тъмен цвят на кожите да се прави това- понякога и между самите тях. Това е само хипотеза..... Ако се провери с полиграф и т.н ще се види, че написано тук - е вярно.

15-01-2016 22:35 #5662
[] [редакция]

Отговор

*

За да вмъкнете изображение, напишете URL с i отпред ihttp://

Leave thiz field empty
Top Site Counter

Powered by scif