Свободен форум

Начало » Римичка » Римички

Римички

няогаянвогяанжотнаожатнож

ьтьавяотгвяагоаояояаяоаяоя

05-02-2015 15:33 #4568
[] [редакция]

Re:®

Надулл дядо кавала и събул на баба парцала вкарал го на носилка със двата химикала и искарал го така сякаш е влизал надолу с глава.

05-02-2015 21:51 #4569
 

Re:Римички

Гр

>

ргана

>

>

>

>

>

23-06-2015 00:08 #5024
 

чурка

ебане бе на вътре го тури че на тебе

27-09-2015 02:14 #5382
 

Re:Римички

Стига сте се прайли ма смели, щото сте пълни жумели, виждам ви че за нищо не ставате, ама поне с другите не е ебавайте, пълни смешници, миришите на застоели мишници, с моя трак, ви карам да искате пак, MC krisko е на пост, довечера очаквайте нежелан гост, не се правете на яки, щото ще се храните през сламки, моята ръка е голяма, мога да ти ударя шамар кат за двама, аре ве пиклювци, недейте да мълчите кат дъти чичовци!

04-01-2017 12:07 #6464
 

Re:Римички

GOSPODINA PO ANGLIISKI SHTE SUDI VASIL

20-03-2017 09:39 #6774
[] [редакция]

Re:Римички

rimichka rimuvam dokato vuv vodata pluvam i robi celuvam

20-03-2017 09:41 #6775
[] [редакция]

Re:Римички

отивам на сергия,купувам кайсия от чичо Гарсия,оправям дъщеря му Анастасия,докато без да искам чупя саксия

03-04-2017 09:41 #6853
 

Тъп си

Всички сте слаби и тъпи... :/ самата истина

03-04-2017 16:53 #6854
 

Re:Римички

Ти пък щот много можеш... въздух под налягане.

03-04-2017 18:35 #6855
 

Тъп си

Ама естествено... като ви гледам възможностите... :/ 21 век и още ми римувате на А... пффффф... ако исках да слушам такива неща щях да си пусна рап от преди 30 години, щото да, тогава са пишели рими каквито вие пишете сега. И това означава или че те са били напред с материала или вие назад... пуснете си Амнистия и чуйте, ще се припознаете.

Кво само пишете "оо, аз съм най-добрия, майка ти бия, докато бия чекия и пия ракия със тия" тва е помия...

Защо не напишете нещо с акъла си? И... направете нещо с двойни рими, с тройни ако щете... и не първата рима, която ви е дошла на ум да я римувате, трябва да има свързаност... офф... ко съм се заобеснявал... :/

03-04-2017 19:12 #6857
 

Re:Римички

Пълен лайнеж си. И хиляда реда с простоий да изпишеш.

03-04-2017 23:14 #6859
 

Тъп си

Абсолютно нищичко не разбрах от написаното.

Какво е лайнеж, по дяволите? А простоий? Може би си искал да напишеш простотии... е, не са простотии... самата истина е. Кво да направя, че си шибана мишка без грам акъл и... си решил да пишеш тука. Ако мислиш това, това коетожсъм написал по-горе ьа простотия, то тогава ти си НАЙ-ГОЛЯМАТА путка, която съм виждал някога. :/

03-04-2017 23:25 #6860
 

Re:Римички

" шибана мишка " - Тук всички сме мишки (ако се водя по твоята логика)

Ако ще се плюем за правописни грешки ха-ха - "това коетожсъм написал по-горе ьа простотия".

Виждал? Нали бях мишка?

Правиш се на професор по писане на стихове и прочие...

Къде са твойте произведения?

Никой не ти иска мнението да не говорим че твоето е в стил: На всяка манджа меродия!

Лайнежи: лайна-изпражнения-фекалии

04-04-2017 00:24 #6861
 

Re:Римички

Мерудия се пише, неграмотник, не меродия,

твоите рими братле са скапана пародия.

Глупости дрънкаш и дори сам не се разбираш,

не знам кой те е излъгал , че можеш да рапираш.

Но все пак в тая тема ти си най-добрия тука,

докато аз не пристъпих - тогава нагази лука.

В смисъл някак си римата ти слаба е,

стила ти гаден- от времето на баба е.

Ако нещо хубаво напишеш тогава ще те призная,

но ако ми излезеш на батъл от смях ще се попикая...

04-04-2017 11:30 #6862
 

BrEEzYXx

От всички „градивни критики” и глупости банални

Най накрая видиш ти не грубости нахални

Очаквах да правиш черни магий докато редиш

Ала явно из форума единствено сопнато ръмжиш

Как се прави и как не се прави - професионалист?

Изглежа забрави от къде започнал си анонимен идеалист

Всички нявга сме били на тяхното ниво низшите смешните

Изписвали сме листите с римите лесните неточните грешните

Още помня дните си с хиляда думи в повторения

Ама не бия по гърдите си че имам аз великите умения

Подкрепяй и помагай младежта бъдеща само да гради

Човеко не ги нападай  има таланти от далеко си личи

Разбирам боли да си безчестник някак ти убива

Но дори с богат речник не всеки драги те разбира

Защото мога да ти говоря с десетки думи важни сложни

Но така споровете ще станат гадни за решение невъзможни

И винаги ще има за какво един по друг да плюем клеветим

Ала по добре да спра аз до тук преди разбирателството да си заличим

П.П. Нищо лично приятелю просто да има.

04-04-2017 13:49 #6863
 

Тъп си

Първо - не, не всички сме мишки... казах, че си мишка, защото нарече истината "простоий"...

Второ - "Ако ще се плюем за правописни грешки ха-ха - "това коетожсъм написал по-горе ьа простотия"." Не, абсолютно никпга не сме се плюли за правописни грешки. Просто, когато бях малък усилено учех по БЕЛ и още от много малък знаех правописа на доста от думите и... когато видя някой по-голям от мен (на 16 между другото) да пише с грешки ме хваща яд. А относно "това коетожсъм написал по-горе ьа простотия" просто бързах и набързо го начатках, не че съм го объркал...

Трето - Мдаа... ако наричаш истината "простоий" си мишка...

Четвърто - Не се правя на професор по писане на стихове, просто критикувам хората, които мисля че не стават...

Пето - Моите произведения? Ако питаш за песен, нямам. Ако питаш за стихове, имам но са лични. Ако ме питаш за рими, имам тук таме някъде из сайта.

Шесто - Никой не ми искал мнението. Ок, но първо - щом видя нещо подобно няма как да си замълча и второ - и на теб никой не ти искал мнение, но ти пишеш, що не?:/

Седмо - Кво означава на всяка манджа меродия? В сайта съм от няколко седмици :P

Осмо - хахахах Брийзи, брат, перфектно започна с двойните рими, но после нещо... нищо де..

04-04-2017 14:16 #6864
 

Тъп си

Брийзи, ти ще ни избавиш от помията... супер текст и съм съгласен с абсолютно всичко, което си написал, но не мога да подкряпам такава младеж...

04-04-2017 14:21 #6865
 

BrEEzYXx

Перфектно с двойните? После нещо? Ахахаха не си мисли че е лесно брие братле. Иначе не знам от какво ще ни избавя освен и аз да потъна скоро друго не виждам.

Е как няма да подкрепяш аверчетата си повечето масово са на по 15,16 гдето пишат тука.

04-04-2017 14:48 #6866
 

Тъп си

Чак сега разбрах, че във всеки куплет има двойна... сори, за което... може би аз съм свикнал да ги пиша с двойни и сега ми е лесно... искам да кажа, че винаги, когато пиша текст пиша неусетно двойна рима... а понякога нарочно...

И не, няма да ги подкрепям, знам какви са :P

04-04-2017 16:16 #6867
 

BrEEzYXx

Ааа добро утро... От може би няколко месеца пиша така и някво дори не мога вече да пиша като преди шантаво... Ама желание да има !

Мисля че те разбирам ;д

04-04-2017 16:24 #6868
 

Тъп си

Хаха Абсолютно те разбирам. Когато писах с единични правех някви странни неща, имам предвид, че въобще не ми пукаше дали ще има двойни и сякаш бях по-отворен, а вече (от 1-2 години) като започнах да пиша с двойни съм по... по-взискателен.

04-04-2017 17:01 #6869
 

BrEEzYXx

Абсолютно същата глупост е при мен :D Дори за някакъв малак период когато пишех единични се отказах тъй като няма никакъв напредък и не намирах смисъл.... Ама нещо ме прихвана и сега всичко се нормализира след като опитах да вдигна летвата. Дано някой келеш от тука прочете кво си пишем зер влезе нещУ У празната му глава! :D:D:D:D:D:D:D

04-04-2017 17:16 #6870
 

Тъп си

Амин! :D:D:D

04-04-2017 17:33 #6871
 

M.O

M.0 правите на сол

каде си бе сопол

вземи тоя флол

докат тичаш гол

и свиваш 130 рапенролололол

08-10-2017 14:36 #7246
 

голяям гус

толкова голям гус има6 по голямо от небто

07-11-2017 18:54 #7360
[] [редакция]

Krokodi! Stil

Az choveka krokodil mnogo mnogo nqma da byda mil zashtoto sam pil i nqkolko grozni rimichki v edin moment sam gi zabil,a te sa: presa mresa na vsichki hora koito iskat da bydat v progressa,nqmate nugda ot chugdata namesa prosto vsichki pravime norma!nata v ludiq ni svqt piesa a sled tova vyprosa ot moqta gylta presa e: dushite ni po dqvolite kade sa?

I togava stava taka kakto si stavasbe i predi tova samo che vyprosa mi ostava savsem syshtiq koi sa kade sa i kyde ni e progresa,manipulirani v ampula sintezirani vsichki sa vaksinirani ama za syrcata si vse oshte blokirali, i moge li ili ne moge rimata sama mnenieto mi shte nalogi i kato cqlo samo edin krokodil det e pil ot izvora vsichko sam si e sachinil i prodalgava vse sashtiq stil,bil bil edin krokodil dil dil i mnogo hora bil will naredil, ARE SaS ZdRaVe

28-11-2017 22:11 #7408
 

Re:Римички

аре поне пишете четливо бе да ви еба...

30-11-2017 11:49 #7409
 

Лайна

Като се изрежа под юргана гледката става настана.Внимавай бе келеш говното да не изядеш.Докато сера аз сега измислям тази простота.Запомни един съвет от мен ,животът може да те удари като овен.Надявам се да ви хареса това е моята насрана поетеса😂😂😂

11-01-2018 16:09 #7458
[] [редакция]

Shmatki

Lqv desen veche si otnesen ebavash se s nas beshe nameren i obesen ostavamita potresen

nesa pravi interesen che zabititi dani padat kato listata na esen

>

28-09-2018 15:05 #7941
[] [редакция]

BoSa

Vchera gajitoti me pocherpi edno kafe tq odneska iska edno dete😎😎😂😂🖕🖕

28-09-2018 15:08 #7942
[] [редакция]

Отговор

*

За да вмъкнете изображение, напишете URL с i отпред ihttp://

Leave thiz field empty
Top Site Counter

Powered by scif