Свободен форум

Начало » Римичка » Пофи (Емил Ангелов)

Пофи (Емил Ангелов)

В форума пише смислени рими,ако можеш една битка подари ми.

Никой от тука гледам не става,всеки мисли че яки рими ни подарява,но мен като цяло ме отегчава,съвета ми да го нахраня се огорчава,но момчето да реди продължава,никога не се продава,и започва да подивява.

Доста упорит,от всичко и всички скрит,няма млъкна не съм достатъчно бит,не съм нито цаца,нито кит,а съм просто талант развит,

а ти си shit,и че ще ме стигнеш и минеш е мит,който ще остане не разкрит,от глупости съм през глава завит,и на топка свит,

просто искам да се махне от мен този паразит,причинява ми болка по силна от апантизит,от вън жив,от вътре убит,а ти мислиш

че си разбит,емоциите в мен за като динамит,но знам всичко си има лимит,не ми трябва да съм в шибания елит,и римите ми не се

ловят с сателит,аз съм мръзен а мислех че съм измит,мозъка ми от рап промит,аз съм скрит бандит,от бялото нямам апетит,

и останах неумит,старите спомени ще ги запаля с кибрит,и не,не ми харесва да влизам в какъвто и да е архимандрит,

вървях към лом и намерих апатит,хаха за този апатит излъгах той е bullshit,не се дъхай,не се прей на бабаит,

защото ще те ударя като метеорит,и ще бъдеш затрит,спомена вече е изтрит,всичко се промени с тоя колорит,

радвам се че съм закрит,но си оставам писателя с артрит,

24-09-2015 15:44 #5378
[] [редакция]

Отговор

*

За да вмъкнете изображение, напишете URL с i отпред ihttp://

Leave thiz field empty
Top Site Counter

Powered by scif